tom004

Japonsko,zákaz KSČM, a teď přepadení ČT vojenskou policií. Opravdu se svět zbláznil,a příští rok je konečná?

Doplňuji:
Dík hanulko11,teď jsem si teprve oddechl 🙂

Nejlepší odpověď
hanulka11

Ale není..... neboj
Doplňuji:
Víš ,dřív se také děly věci -jen jsme to tak nevěděli. Nyní se vše hodně zveřejňuje a kdo si to bere , tak to je pak na" palici".

Já jsem optimistický člověk …a je mi fajn.

Další odpovědi
led

Nikdo sa snáď nezbláznil, len ľudia sa nevedia dohovoriť. Začali sme medzi sebou stavať NBV – Novú Babylonskú Vežu na spôsob „veterného mlynu“ celé sa to krúti podľa vetra…

SajmonModer

Vždycky se něco dělo, děje a bude dít. Žádný konec světa se nekoná. Spíš se vše obrací k lepšímu. Planete se čistí.

BENYTA

Zákaz komoušů bych neporovnávala s Japonskem…
ale taky mě napadlo,že na jeden den trochu moc událostí..
podle Svědků Jehovových přijde konec světa po zavládnutí celosvětového míru, tak se roku 2012 určitě nemusíme bát!

!

hornik.

Víte Tome, četl jsem zde otázku která se něčeho dotýká, něčeho, co je blízké zneužití lidí. Ta otázka tady je

"Poznáte na sobě, když jednáte pod vlivem momentálního poblouznění iracionálně? Umíte tomu předcházet?

Já sám bych mnohdy! na sobě nepoznal jestli se vzápětí budu chovat tak jak to řekl inženýr sociálních věd, ten, kdo zneužívá masová média, nebo pastor, nebo dokonce všeobecnou náladu obyvatel. Ačkoliv jsem schopen uvěřit že budou demonstrace – které ovšem k demokracii v našem státě mají místo a musíme je přijmout jako možnost projevu vůle lidí, neustále se ptejme po příčinách proč někdo chce někoho zakazovat. Nespěchejme při placení za předplatné tisku. Nevím co se děje v Japonsku. Japonsko je úplně jiná země s jiným myšlením. Zákaz KSČM? Kdo chce co zakazovat zvláště dnes kdy ti co chtějí zakazovat jsou slabí? Slabí ve smyslu že se bojí. Ubližuje dnes někomu KSČM? Podívejte, jestli sledujete televizi, tak KSČM škodí pokaždé před volbami, v rámci výročí nějakého začátku války či vyhlazení židů! Zneužívá svého postavení. Nevzdělává, je jen pouhým nástrojem k řízení. Těchto praktik využívá ČESKÁ televize bez úpravy zákona. My co jsme zde, tak tuším jsme občany česka. Chtěl bych aby existovala taková televize která by nemanipulovala s křehkým člověkem. Musí být objektivita. A proč by ČT nemohla být přepadena vojenskou policií? Osobně věřím víc policii než televizi.
Doplňuji:
ČT: Pozapomněl jsem uvést zneužívání svého postavení a přesvědčování občanů před vstupem do unie pravidelným vymýváním mozků. Hlasujte Ano v referendu.

Honzucha

Dneska jsem viděl zprávy. Myslím že konec světa pozvolnu začíná, ikdyž tomu nechceme nikdo věřit.

poa.li

Svět je zblázněný, to bezpochyby, ale nutná konečná to být nemusí. Vidím v tom katarzi a tedy cestu k novému, jaksi čistějšímu pojetí soužití lidí mezi sebou a vším živým na naší planetě. Nicméně, když se kácí les, třísky lítají…

tom004

A ejhle. Vidím,že se vyplatilo nedat na konec otázky dvojtečku,pom­lčku,závorku. Ani já to nevidím nijak černě,opak je pravdou. Takže souhlasím,život je paráda.