Nassin

Jakými/kterými slovy byste pogratulovali Jiřině Bohdalové k tak vzácnému životnímu jubileu?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nedovolte nikomu, aby o vás prohlašoval, že jste stará, zvlášť když nepotřebujete naslouchátko k tomu, abyste ho slyšela, jak to říká. Ať vás ještě dlouho provází laskavý životní humor a elán!

Další odpovědi
zjentek

„Bravo Jiřinko? Máte celkem štěstí?“ Asi tak nějak.

Je dalším živoucím důkazem, že bavit se je v oblasti zdraví ještě prospěšnějším benefitem, nežli práce. A pokud se můžeme bavit a ke všemu zábavu nazývat prací, vysoký věk je téměř zaručen. Důsledky podobných tvrzení jsou dobře patrné třeba v Hollywoodu.

da ny

Stejně, jako své 91 leté, bývalé tchýni.
V tomto věku , jde hlavně o zdraví, ať ještě dlouho slouží!

paul1

Já úplně normálně: hodně štestí a zdraví do dalších let a až je tu ještě dlouho mezi námi.

elkon

Žádnými, je to vlezdoprdelistka všech našich prezidentů, bez ohledu na režim. Od Antonína Novotného, přes Gustáva Husáka, až k Miloši Zemanovi. Všechny jsem nejmenoval, dá se to dohledat. Fotografie s komentáři několikrát proběhly tiskem. Vždy se tlačila dopředu, aby byla vedle prezidenta dobře vidět. Tohle nemá nikdo zapotřebí. Je to vlezlá, protivná baba.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

elkon: Hele, neznám ji osobně abych ji mohl soudit. Ale je to herečka. Úkolem herců (a hereček) je zkrátka být vidět. Pokud je nebude vidět nebudou mít co žrát a půjdou jezdit s taxíkem. Tak pokud jediný důvod k averzi je to, že byla viděna někde vedle nějakého papaláše, tak to s klidem odignoruju.