briketka10

Jakým způsobem zvolit zvuk z NTB do TV přes HDMI2 kabel?

OS windows 8.1

Nejlepší odpověď
Roman71

Briketko, jukněte se zezadu na TV, možná bude jeden HDMI konektor mít označení PC. Tam je zaručené, že půjde z počítače i zvuk. Poté se podívejte do vlastností zvuku (pravé myšítko na ikonku reproduktoru) a přesměrujte si zvuk do HDMI.
Tím by měla být správná funkce zaručena 🙂

Další odpovědi
Edison

Mě to jde samo… Jak na MAC, tak na W7.

Mimochodem.. neškodilo by napsat OS!!

briketka10

Moc Ti děkuji Romane za výbornou radu :)

Roman71

Nemáš zač Briketko. Pohybuji se převážně v Linuxu, ale tenhle „fígl“ s Windows už jsem tu řešil taky na LG televizi. Má čtyři HDMI konektory, z toho jeden HDMI-PC a světe div se, z počítače jde zvuk do telky jen přes tento konektor.
Jiná zařízení (například Android TV Box) s tím nemají problém, můžou být připojena kdekoliv. Jsem rád, že ti to hraje :)

briketka10

Roman1
Jdu to vyzkoušet zatím díky.
Uvidím co se stane.

briketka10

OS nám W8.1

Edison

Uprav otázku. Jde to a odpovídajícím to určitě pomůže. Jinak i na W8.1 mi to myslím přepínalo samo. Ale nastavení by mělo být někde ve směšovači audia. Jen se to fakt blbě hledá. Míval jsem i nastaveno, že třeba FF dával soundy do PC, systém do PC a třeba opera do HDMI, tam jsem si pouštěl TV. Jenže kolikrát to běží ve flashi a to se už nedá rozhodit na FF a operu… prostě se nastaví, kam zvuk pošle flash a hotovo.