Lucyfer

Jakým způsobem si umývat vlasy, aby se co nejméně zacuchávaly?

Spousta lidí nad tím nepřemýšlí… a pak má z toho koudel. A to i pokud se česali před mytím.
Jak na to?

Nejlepší odpověď
annas

Nezáleží tolik na mytí, ale na rozčesávání mokrých vlasů. Zachumlané vlasy se lépe rozčesávají, když vlasy přehodíte přes hlavu dopředu a češte je tedy zdola nahoru.

Poradila mně to kadeřnice, opravdu funguje.

Další odpovědi
elkon

Vlasy se samy nezacuchají, při normálním mytí je srovná proud vody při splachování.

nyjono

Záleží na tom, jak intenzivně je při mytí mneš.
Je potřeba to dělat šetrně, ne krouživými pohyby třením po hlavě.
Také záleží na struktuře a kvalitě vlasů. Některé se cuchají více, jiné méně.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Lucyfer

Slyšela jsem, že někdo to rozděluje po pramenech.