bolak

Jakým způsobem se dopravili ostatní fotbalisti domů?

https://www.sez­nam.cz/zpravy/cla­nek/fotbalista-cermak-promluvil-o-nehode-taxi-pry-nejelo-tak-vyrazil-37835

Čermák říká: „Přijeli jsme autobusem, volal jsem taxi, ale řekli mi že nemůžou přijet, že nejdříve až za hodinu.“
Soudkyně se ptá: „Nebyla nějaká jiná možnost, nemohl vás vzít někdo z ostatních spoluhráčů“?
Čermák říká: „Ne, všichni byli v podnapilém stavu.“

Když všichni byly v podnapilém stavu, nemohli řídit a žádný taxík nemohl přijet, jak se tady ostatní dostali domů? To je rébus..

ivzez: To jo, ale to by přece mohl jet Čermák busem taky. Musí být nějaké vysvětlení proč ostatní hráči se dostali domů normálně, aniž by porušili zákon, a Čermák tímto způsobem cestovat nemohl a musel se obětovat, nasednout do auta ožralý a vyjet. Ostatní hráči se prostě museli transportovat telepaprskem a nebo domů dolevitovat, jinak by to rozhodnutí soudkyně prostě nedávalo smysl.

Odpovědi
ivzez

Rébus?
V Praze jezdí MHD → i v noci…

_______

Doplňuji:

„Ovíněný“ fotbalista nejspíš nechtěl čekat na MHD,
která má v noci delší intervaly.

Kromě toho se obviněný může hájit jakkoliv…
(Jeho tvrzení mi zní spíše jako výmluva.)

Lamalam

Fotbalisti mají dobrou fyzičku, třeba domů běželi.