Avatar uživatele
IvkaH

Jakým způsobem se dají redukovat vrásky, aby byl efekt co nejpřirozenější?

Přemýšlím nad nějakou formou omlazení, ale jediné co ještě nevím, jaké ošetření zvolit. Co jsem zavrhla, tak je botox, ale vím, že těch možností je spoustu.

Zajímavá 0 před 1018 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Ano, možností vyhodit peníze je mnoho. Nech přírodu tak jak je.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
majki636

Neřekla bych vyhození peněz. Také o sebe ráda pečuji a beru to jako investici do sebe. Mám za sebou aplikaci mezonití a to bych ti doporučila, protože ač rozdíl tedy vidět je, o což nám jde tak efekt nevypadá nijak uměle jak kolikrát u botoxu, ale pokud je šikovná doktorka, tak bych se nebála ani toho botoxu ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michálek1245

Vezmu to ze široka. Vrásky jsou přirozená věc, takže sebelepší výplň vrásek nefunguje na věčné časy. Vrásky jsou zkrátka a dobře důkaz únavy kůže v důsledku její námahy. Kůže se vytahává a podle toho to pak vypadá. Někdo k tomu má větší predispozice, někdo menší. Nicméně abych se vrátil k otázce. Asi nejefektivnější je právě ta operativní výplň vrásek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Derrynka

Jooo, tak to teda nevím, ale moc ráda bych na to přišla. Koukala jsem se ale na BIOAKTIVNÍ KRÉM S HADÍM JEDEM, který mají na shopu topvet. Hodně mě to složení zaujalo a taky účinky slibují skvělé. Tak budu ráda za info a zkušenosti.

Avatar uživatele
Cizecek.M

Tak složení je super, protože ten hadí jed je super. Však krém účinkuje 6–8 hodin… to mi řekni, který krém tak dlouhý účinek má? :)

Avatar uživatele
terkaprihodo

Nedávno jsem se o tomto právě bavila s jednou kamarádkou a ta zmiňovala plazmalifting. Víc se o tom dá dočíst třeba tady – https://mybes­tcare.cz/plaz­malifting/ Hodně mě to zaujalo, protože právě vrásky už mě nějakou dobu trápí. Samozřejmě jsem na to zkoušela všechny možné krémy atd, ale nic z toho není dlouhodobé řešení. Ten plazmalifting ovšem vypadá slibně.

Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek