KatkaNMM

Jaký účes je podle vás na prodlouženou lepší? Mám polodlouhé vlasy a nevím, co s nima.

Na začátku listopadu mě čeká bílá prodloužená a nevím, jaký účes si mám nechat udělat od kadeřnice… mám polodlouhé vlasy (vzadu spíše dlouhé)… tak prosím napište nějaké tipy, třeba co je nejpraktičtěj­ší, atd..

Odpovědi
Michal Kole

nejpraktičtější jsou krátké vlasy, ale ty jsi holka k té se dlouhé vlasy hodí.

pokazdejinak

pokud máš kvalitní střih, můžeš mít vlasy rozpuštěné, možná si nech od kadeřnice vyrobit takové ty volné vlny – jen NE prstýnky ! :)
dá se to doplnit hezkou čelenkou s nějakou velkou kytkou v barvě šatů, nebo taková kytka na sponce jen na jedné straně hlavy (jako za ucho)
z polodlouhých vlasů si můžeš nechat učesat i nějaký drdol, ale myslím, že bys byla zbytečně starší (tedy pokud to nemáš v plánu ;))