Baby-KJ

Jaký dlouhý účes?

Nevím co si mám nechat dát za účes. Mám oválný, trochu baculatější obličej a dlouhé, hodně vlnité hnědé vlasy. Chtěla bych poradit sestřih. Chci si nechat vlasy co nejdelší.

Odpovědi
panenka

nejlepší bude navštívit nějakou kadeřnici která tomu opravdu rozumí a závoren ti i poradí protože jsou na specializované a v některých kadeřnických salonech mají takovou obrazovku s obličeji která ti ukáže už rovnou vhodný účes i pro tebe dle právě toho tvaru tvého obličeje

HOMER

hmm,prostě si nechej/te vlasy jak jsou a za pokus by stálo tisíce druhů sponek,gumiček aj.Ale je to jen má zaujatá odpověd protože se mi u žen líbí hodně dlouhé vlasy,takže jestli toužíte po změně možná vás zaujme toto:
http://ucesy.a­ceweb.cz/virtu­alni-kadernictvi.php

Pája

neporadím jak ostříhat ale změnit účes můžeš vyžehlením vlasů nebo je můžeš vyžehlit a pak navlnit. vtip je v tom že si vlny můžeš udělat aj velké chceš. prostě podle tvé fantazie. takto to dělám já mam vlasy pod ramena a také nevím jak ostříhat. 😁tak hodně štěstí při výběru…:-)