INSTANIIK

Jaký telefon za dobtou cenu který se neseka?

Chtěl bych telefon za rozumnou cenu který se neseka :) Telefon využívám na facebook (messenger) sms a volání popřípadě nějakou nenarocnou hru. mám samsung galaxy s1 ale ten se seka hlavně když vlezu na internet. Telefon nemusí být značkoví. kdyžtak pište jaké máte zkušenosti děkuji :)

Odpovědi
Zbynas

Co jsem tak různě viděl, tak určitě nějaké HTC, žádné se nikdy nesekalo, nezpomalovalo. Třeba HTC One, HTC Desire 500 apod.

beer

Pokud vypnu na kterémkoliv telefonu veškeré zbytečně spuštěné aplikace, nemám v telefonu kdejakou hloupost atd., při hraní technicky nenáročných her se neseká převážná většina, internet v pohodě.
Zkus to praktikovat a uvidíš sám.
Zkušenost

Lizart121

Z vlastní zkušenosti bych doporučila HTC Desire 200 :)

Noman

Souhlasím, jak sem psal beer, tak když vypnu vše nepotřebné a nemám zapnuté vše zaráz, tak se telefon neseká. Sám mám Samsung Galaxy SIII a pohoda, nejsem sice náročnej uživatel, používám jen to potřebné, ale drží semnou krok. V mém okolí je taky chválena značka HTC, konkrétně tento telefon vede http://www.cesky-mobil.cz/htc-desire-300-white-cz-distribuce-29592.html a cenově to taky není nic hrozného.