Avatar uživatele
INSTANIIK

Jaký telefon za dobtou cenu který se neseka?

Chtěl bych telefon za rozumnou cenu který se neseka :) Telefon využívám na facebook (messenger) sms a volání popřípadě nějakou nenarocnou hru. mám samsung galaxy s1 ale ten se seka hlavně když vlezu na internet. Telefon nemusí být značkoví. kdyžtak pište jaké máte zkušenosti děkuji :)

Zajímavá 0 před 3662 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Zbynas

Co jsem tak různě viděl, tak určitě nějaké HTC, žádné se nikdy nesekalo, nezpomalovalo. Třeba HTC One, HTC Desire 500 apod.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
beer

Pokud vypnu na kterémkoliv telefonu veškeré zbytečně spuštěné aplikace, nemám v telefonu kdejakou hloupost atd., při hraní technicky nenáročných her se neseká převážná většina, internet v pohodě.
Zkus to praktikovat a uvidíš sám.
Zkušenost

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Avatar uživatele
Lizart121

Z vlastní zkušenosti bych doporučila HTC Desire 200 :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Noman

Souhlasím, jak sem psal beer, tak když vypnu vše nepotřebné a nemám zapnuté vše zaráz, tak se telefon neseká. Sám mám Samsung Galaxy SIII a pohoda, nejsem sice náročnej uživatel, používám jen to potřebné, ale drží semnou krok. V mém okolí je taky chválena značka HTC, konkrétně tento telefon vede http://www.cesky-mobil.cz/htc-desire-300-white-cz-distribuce-29592.html a cenově to taky není nic hrozného.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek