richard.p

Jaký telefon je podle vás nejlepší?

Doplňuji:
jaký typ mobilu ( příklad nokia N70)

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Já jsem spokojený se Sonny Ericssonem. Určitě bych neměnil!

Další odpovědi
dědapetr

To je otázkou vlastního vkusu a přesvědčení,mě vyhovuje Samsung.

tom004

Každý,který splňuje mé požadavky.

semdejvis

nokia

Ella

Nokia, typ je na vás =)

meloun 12345

iphone 3g tak to mislel

hanny 2

Měla jsem vždycky Nokii,jsem na ni zvyklá,teď mám typ Nokia 6300.Je to hodně o zvyku,zvlášť pro technický antitalenty jako jsem já.

Itter

Nokia zaspala dobu. A jablečnej jáTelefon už z principu nemáme rádi.

Tahže HTC – Incredible S a Desire HD
A co do systému tak jednoznačně android

fablen

Samsung (vyhovují mi véčka – i starší typy)

Mucillinka

NOKIA C6!!!!

vizitka.cz

To je otázka, která nemá jednu správnou odpověď. Záleží na tom, k čemu mobil používáte nebo chcete používat. Pokud výhradně na telefonování a sms, doporučuji nějaký starší, jednodušší telefon, budete s ním mít méně starostí. Pokud naopak chcete internet, různé aplikace, kalendář, mail, hry apod, tak určitě doporučuji smartphone s dotykovým displejem, už dávno nejsou jen pro hardcore nadšence. Podle vkusu něco od HTC či Samsungu s Androidem, iPhone a nebo nějaký Windows Phone 7, jsou teď celkem levné. A já osobně preferuju dotykové telefony s hardwarovou klávesnicí, ale většinou to není potřeba, pěkně se píše i na těch inteligentních dotykových.

Zdroj: http://mobil.id­nes.cz/windows-phone-7-telefony-v-cesku-netahnou-koupite-je-za-hubicku-pvk-/telefony.asp?c=A110331_­181143_telefo­ny_vok