Avatar uživatele
dust8

Jaký tablet zhlediska cena a výkon byste doporučili? Předem děkuji za odpovědi.

Zajímavá 0 před 1627 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Pruzkumnik

Záleží jakou cenu by sis představoval, napište kolik jste schopen za tablet zaplatit a pak se můžeme pokusit najít ten nejlepší v té cenové kategorii co se cena výkon týče
taky při vybírání tablety, mobilu, a všeho co má android je dobré dívat se na uživatelské recenze, on můžou mít dva tablety úplně stejný hardware ale jeden už může mít android s nějakou nástavbou(která si něco z výkonu vezme, na druhou stranu může, ale nemusí, být uživatelsky přívětivější a intuitivnější na ovládání) a druhý může mít čistý android bez různých zbytečností které by jen odkrajovali na výkonu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

https://www.e­xasoft.cz/hua­wei-mediapad-t5-10-3gb-32gb_d233547.html Huawei Mediapad T5 10" display (1920×1200px), 3GB RAM, 32GB úložiště … Cena 4500,– je jeden z těch dobře vybavených a současně velmi levných

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Je chybou hovořit u ANDROIDA o nějakých nádstavbách, nic takového android nemá, ten termín tu zůstal z éry windows mobile telefonů kde skutečně výrobci vytvářeli nádstavby které systém zpomalovali u androida ale nevytváří nádstavby ale modifikace původních aplikací, například launcheru, systémových aplikací, nastavení atd … tyto modifikace systém nezpomalují protože to není nic NAVÍC co by běželo nad čistým systémem ale je to přímá modifikace systému. Nezpomaluje to.

před 1625 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

to je jen upřesnění k odpovědi Průzkumníka

před 1625 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Petr1491

Já jsem si koupil iPad Air 64GB 2019 a jsem naprosto spokojen. Surfuji, sleduji filmy, čtu eknihy, prostě super.

před 1627 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek