dust8

Jaký tablet zhlediska cena a výkon byste doporučili? Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Pruzkumnik

Záleží jakou cenu by sis představoval, napište kolik jste schopen za tablet zaplatit a pak se můžeme pokusit najít ten nejlepší v té cenové kategorii co se cena výkon týče
taky při vybírání tablety, mobilu, a všeho co má android je dobré dívat se na uživatelské recenze, on můžou mít dva tablety úplně stejný hardware ale jeden už může mít android s nějakou nástavbou(která si něco z výkonu vezme, na druhou stranu může, ale nemusí, být uživatelsky přívětivější a intuitivnější na ovládání) a druhý může mít čistý android bez různých zbytečností které by jen odkrajovali na výkonu

anonym

https://www.e­xasoft.cz/hua­wei-mediapad-t5-10-3gb-32gb_d233547.html Huawei Mediapad T5 10" display (1920×1200px), 3GB RAM, 32GB úložiště … Cena 4500,– je jeden z těch dobře vybavených a současně velmi levných

anonym

Je chybou hovořit u ANDROIDA o nějakých nádstavbách, nic takového android nemá, ten termín tu zůstal z éry windows mobile telefonů kde skutečně výrobci vytvářeli nádstavby které systém zpomalovali u androida ale nevytváří nádstavby ale modifikace původních aplikací, například launcheru, systémových aplikací, nastavení atd … tyto modifikace systém nezpomalují protože to není nic NAVÍC co by běželo nad čistým systémem ale je to přímá modifikace systému. Nezpomaluje to.

anonym

to je jen upřesnění k odpovědi Průzkumníka

Petr1491

Já jsem si koupil iPad Air 64GB 2019 a jsem naprosto spokojen. Surfuji, sleduji filmy, čtu eknihy, prostě super.