Kelt

Jaký stáhnout prohlížeč na fotky?

Na počítači jsem si kliknul na fotku a mohl prohlížet všechny fotky v souboru. Tady musím klikat na každou fotku. Poradíte mi nějaký prohlížeč, který bych si mohl stáhnout, abych si mohl rychleji prohlížet fotky? Děkuji.

Nejlepší odpověď
mzm

Pokud jde o windows, tak úplně standardní „Prohlížeč fotografií systému Windows
“ – ten by tam snad měl být – nebo bych zkusil IrfanView…

Další odpovědi
Arne1

C je to „tady“ ?

cochee

Uprav svoji otázku. Co je „Na počítači“ je, myslím, docela jasné, ale co je to „Tady,“ kromě toho, že to asi podle předchozího textu počítač nebude? A ještě jeden detail: „…mohl prohlížet všechny fotky v souboru…“ – ona fotka je sama o sobě jeden samostatný soubor (za normálních okolností), důkazem budiž, že název fotky je složen z části před tečkou a z přípony za tečkou .jpg, případně .jpeg – to značí grafický soubor v jistém definovaném formátu.

mosoj

Prohlížet fotky ve složce umí každé Windows i Android.

ivzez

Předpokládám, že „tady“ znamená některý prohlížeč obrázků.

Já používám IrfanView → rozkliknu první obrázek
a další načítám pomalým otáčením kolečka myši.

Jugar1

Napiš jaký máš OS,v každém rto jde uoravit jinak,
třeba ve win 8.1.to jde ve fotogalerii a jde tam všemožná úprava fotek.