nukušinka

jaky sport máte nejraději

já osobně basket :D

Nejlepší odpověď
kropitko

Na koukání hokej,na hraní nohejbal.

Další odpovědi
rynek878

na koukání fotbal,hokej atletika,všechno jsem dělal závodně,ale tak na krajské úrovni.
Jo je ještě jsem zapomněl na házenou.

annas

Aktivně žádný sport. Jinak ráda sleduji skoky na lyžích a lehkou atletiku.

BEAES

Já mám ráda volejbal, i pážový, jízdu na kole, bruslení, plavání. Na koukání hokej a krasobruslení.

panenka

Já mám ráda plavaní,fotbal,ho­kej,bruslení a tenis Nikušinko.

Rico

občas se domluvím s přáteli a jdeme si zahrát fotbálek ven na hřiště ,jinak velice rád a často jezdím na kole do terénu

oskar

Těch sportů je víc,ale jízda na kole převládá.

ReHu

Jak kdy.
Přímo teď – tenis 🙂
na 1.st ZŠ – plavání – Rudá Hvězda – to byl super oddíl 🙂
na 2.st ZŠ-leh. atletika- co jsem se v mládí naučila 🙂
Teď ráda cyklovýlety a občas brusle. Takže kolo a in-line.
A také nemohu opomenout tanec. To mám také pár let za sebou a je to pěkná fuška – ale krááásná 🙂.
Dříve i pěší ruristiku. Dálkové pochody – to byl hit. Hlavně ty noční 🙂.
I když si stejně myslím, že plavání je nejzdravější.

Bunnik

Na střední volejbal, co jsem na vejšce, tak hraju frisbee a je to paráda :)

Fallen Angel

Já mám nejraději bojová umění. Sama dělám judo a ju-jitsu přes 10 let. Dívám se také na letní OH, kde jsou bojová umění zařazená jako disciplíny. Také chodím na ukázky – hl. na Budoshow. Mám moc ráda pěší turiskiku a lezení po skalách. Často jezdím na kole a kolečkových bruslích. Občas si jdu zahrát tenis.

HerbiG

fotbal,basket­bal,florbal,be­ach volejbal :) :D

Chandler

Teniiiis

kvikal

florbal především :)

nabubindes

plavání, dvakrát týdně jsem v bazéně

martina1

Já nejraději lyže a kolo,nebo turistiku-pokud je to bráno jako sport.Ale letos si můžu nechat zajít chuť úplně na vše:-(

Neguš

Téměř všechny kolektivní hry(vyjímkou je třeba lední metaná),ovšem převažují hokej a fotbal.Také mě zajímá třeba tenis( i když s ním mám jen malé zkušenosti) a lehká atletika.

Kájina

Hlavně cyklistiku, ale i plavání, fitko a běh a aerobik, ale všechno jen rekreačně.

Sportovkyně7

Nejvíce mě baví fotbal ragby a atletika.
Chodím na atletiku
Že školou jsme hráli Kč Donald cup
O tělocviku jsme hráli ragby

Sportovkyně7

Mc Donald cup

Honzyn14

Já třeba zbožňuji cyklistiku, i když vím, že pohled některých lidí (hlavně řidičů automobilů) je na nás negativní. Sám na silnici moc nelezu, spíše jezdím po lese nebo na horách, takže se mnou podle mého názoru problém mít nemohou. Teď jsem dostal od dcery nové blatníky z eshopu https://www.cy­klosvec.cz/blat­niky-katskup37.php , takže mě nezastaví ani déšť…