dust8

Jaký se prodává nejvyšší průměr ručních deštníků?

Často když více prší, tak mi i přes deštník promoknou nohavice kalhot na které se stejně kapky deště dostanou.

Nejlepší odpověď
seraphico

Průměr 180 cm by Vám snad mohl stačit :D

https://www.raj­destniku.cz/fa­re-pansky-nejvetsi-golfovy-destnik-doorman-3xl-black-6485.html

Další odpovědi
Emefej

Já mám deštník o průměru 120 cm, zda je to největší prodávané velikost netuším.

nyjono

Mám doma jeden o průměru 152 cm.
Je teoreticky určen pro 2 osoby. Má zdvojené drátky.

Alesh

@seraphico: tvl, s tím bych nechtěl jít až bude řádně fučet. 🙂

seraphico

Tak zase by to byl pěkný vyhlídkový let :D