Denise

Jaký rozměr vlnovce výfuku (pružný díl výfuku) je vhodný na VW B5 1.8T 110KW ?

Zdravím, sháním vlnovec výfuku na VW Passat B5 1.8T 110kw, starý jsem bohužel vyhodila a nepamatuji si jaký přesný rozměr potřebuji. Na internetu prodávají rozměr 55×150 nebo 55×200, ale nejsem si jistá, neporadí někdo ? Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Kryšpín

Zvednout, bezpečně podložit, neb najet na rampu a u svého plechově-plastik miláčka změřit rozteč