Jaký program na vepisování textu do fotografie???

V jakém programu vepíši text do fotografie než z něho ve Windows movie maker udělám prezentaci dík

Nejlepší odpověď
verka

Třeba i v malování!

Další odpovědi
anonym

tohle se dá zvládnout v jakemkoliv obecném grafickém editoru …

například mnohokrát připomínaný GIMP
http://www.gim­p.cz/ke-stazeni/

1/ v něm otevřete fotografii
2/ použijete nástroj pro práci s textem (v nástrojovém panelu ikona písmene „A“)
3/ vyberete umístění textu, formát, velikost, styl a barvu … text vepíšete
4/ a nakonec fotografi znovu uložíte

ReHu

Já tak dělám novoročenky a jednoduše také požívám malování.

Lucy

Stačí na to malování, které má v příslušenství každý počítač, já teda mam nainstalovaný i PhotoFiltre a v tom se dají texty dokonce natáčet a dělat s nima i různé efekty.

lilibou

to jde myslím v tom movie makeru..napíšeš to zvlášť a tam to nějak skombinuješ..už jen nevím jak to přesně bylo..hlavně ten text nepiš na fotografii,jelikož to budeš mít jako jeden celek a pak v tom videu s tím textem nehneš..

v malování to jde ale jak už jsem řekla budeě to mít v celku a nepujde s tím textem hýbat..

nebo dělej tu prezentaci v power pointu..tam je to snadny

tak jo..malování vyhrálo:)