Kucharka

Jaky přípravek použít na mastne skvrny na pradlo.

Nejlepší odpověď
pusinka50

Na jakékoliv skvrny používám s úspěchem Vanish. Poleji skvrnu cca půl hodiny, než jí strčím do pračky a pak dám vyprat, Vanish je dobrý na veškerou větší i umaštěnou špínu

Další odpovědi
briketka10

z dotazu není jasné od čeho
jsou ty skrvny posílám odkaz :
http://medicin­man.cz/?p=meto­dy/skvrny

Drap

Chceš mastné skvrny vyrobit nebo vyprat ? Z dotazu to nevyplývá .
Pokud chceš vyrobit, stačí jakýkoli tuk či olej.
Pokud chceš vyprat lze použít například technický benzin, nebo 3% soli čpavku, většinou však stačí před praním navlhčit, nasypat trochu běžného prášku a skvrnu řádně vymnout a potom celé znovu vyprat.

anonym

Poslední dobou používám žlučové mýdlo z drogerie Rossmann.Je opravdu dobré.

petulka11

ja poslednu dobu dbam na zivotne prostredie pouzivam vyrobky znacky madela a na skvrny ktorych mame hodne kedze mam 17 mes. syna a sikovneho psa pouzivam http://www.dro­gerie.cz/na-prani-a-skvrny/ samozrejma zakazdym nieco ine nepouzivam stale ten isty pripravok pouzivam od nich aj dezinfeksiu alebo čistiace prostriedky na rozne druhy materialu klasika plast drevo koberec… zatial vsetky škvrny zisli na prvé pranie alebo čistenie co som rada