brillant

Jaký příkon (spotřebu el. energie) má osvěžovač vzduchu do zásuvky?

Doplňuji:
Děkuji za odpovědi. To znamená, že odhadnutá cena za spotřebu el. energie se pohybuje cca 20 až 30 Kč za měsíc.

Nejlepší odpověď
badisko

tak co mam vedle sebe (Ambi Pur) tak tam pisou ..230–240 50Hz…10W max…si vybeeeer …:D
Doplňuji:
no asi trochu reklama je to tenhle kdyby te to zajimalo …http://www.go­ogle.ie/search?cli­ent=opera&hs=O6n&ch­annel=suggest&tbm=is­ch&q=ambi+pur+3vo­lution&revid=40246214­8&sa=X&ei=1F-mUaurNYnQ7Abd8Y­GIBw&ved=0CFEQ1­QIoAA&biw=987&bi­h=629
nicmene musim uznat ze je fakt skvelej vydrzi

Další odpovědi
Hlada

Změřil jsem jeden, co mám doma. Má odpor 10 Kohmů, takže má příkon 5 W při 230 V.