Elfík11

Jaký přehrávač na videa .když chci vědět přesný čas. Překládám film a chci vědet kdy jsem to zastavil .např: 00:01:06,44

Nebo jestli to de nastavit na přehravači KMPplayer

Odpovědi
cochee

SMPlayer ukazuje jak čas od začátku, tak do konce, současně. KMPlayer nemám po ruce, ale tuším, že se čas od začátku / do konce přepíná kliknutím na časový údaj.

nonnel

Dal by se použít program Freemake Video Converter. Je zdarma. Program spustíš, na plochu přetáhneš AVI soubor a na pravé straně se ti objeví zelený čtvereček s bílou šipečkou a obrázkem nůžek. Klikneš na to a jsi v režimu úprav. Film spustíš. Ukazuje se tam čas, ale bez setin vteřin. Já si myslím, že by to mohlo stačit. Při návratu radši klikni na Storno.