1vlasta1

Jaký notebook si mám vybrat? Kterou značku? Měl by sloužit ke hraní her a práci v programech CAD.

Dobrý den, chtěl bych si zakoupit nový notebook. Měl by sloužit ke hraní her a práci v programech CAD. No zajímalo by mě hlavně jakou značku si mám vybrat to je asi tak v čem fakt se ztrácím, no a potom jak by měl být poskládaný. Prosím kdyžtak mi sem dejte odkazy na Vaše doporučované notebooky.
Děkuji a přeji příjemný den

Odpovědi
jv9869

Noteboooky nejsou na hraní.. Nejlepší značky notebooků jsou asi Asus,MSI
dobrá volba podle mě bude https://www.al­za.cz/asus-f556ub-dm058-hnedy-d4129686.htm?ca­tid=18848814 nebo https://www.al­za.cz/msi-gl62-6qc-422xcz-d4305012.htm?ca­tid=18848814 nevím v jakém cennovém rozmezí tyhle jsou do 20k.

kelley

Nesouhlasím s jv9869. Pokud notebook s windows, tak nejlepší jsou podle mě DELL a pak HP, možná ještě Lenovo. Oblzvlášť pokud má sloužit na práci… Procesor – Intel, minimálně i5, paměť – co nejvíc. Disk SSD – co největší. Nebo aspoň kombinovaný s SSD cache. Na CAD by mi asi displej notebooku nestačil. To pak chce externí monitor. Na hry to chce zase zvláštní grafickou kartu, ne tu integrovanou v procesoru.

1vlasta1

a jaký máte názor třeba na značku lenovo??

1vlasta1

no tak cenová relace max 25k a ten asus by i šel akorát asi pro ten Cad by byla lepší 17" obrazovka