adri26

Jaký název pro blog?

Dobrý den,chci si založit blog,ale chtěla bych na něj psát různé tipy,rady,názo­ry,jak trávím víkendy,co jsem třeba celý den dělala,ale třeba občas i nějaký recept.Prostě chci blog,na kterém nebudu psát jen o jednom tématu,ale o všech různých věcech.Pořád přemýšlím nad názvem,ale nenapadá mě nic originálního.Máte nějaké návrhy?Děkuji

Odpovědi
anonym

A – opravdu se domníváš, že ´to´ bude někdo číst??
😁
Piš si deníček…

anonym

Nuda-nehrozí
Co je to ,,nuda"
Moje nápady
Rady, tipy, nápady

STUDENTKAEVA

Adri-nejenom hadry! Typy i triky prostě Adri-nejenom hadry!
Počítala jsem s tím že to bude blog klasický o holčičích věcech!

Doplňuji:
Mowla: holky v pubertě tohle čtou :)