Bělousek

Jaký máte oblíbený eshop s nábytkem?

Kde rádi nakupujete nábytek online? A proč?

Nejlepší odpověď
elkon

Žádný, nechápu jak může někdo nakupovat nábytek, aniž ho osobně zkontroluje a prověří kvalitu, rozměry, barvu a pohodlí. To není košile, nebo tričko. Nábytek vždy nakupuji osobně.

Další odpovědi
Drap

Nevyužívám žádný.

Emefej

Žádný. Nábytek musím vidět na vlastní oči.

Arne1

A proč bych měl nakupovat nábytek online ? To je přece blbost !

Jakub Tlapal

My jsme si taky vybrali nábytek do celého domu přes internet. Všude je napsaný rozměr, takže je to v pohodě. Není to jako když si kupujete boty nebo oblečení. Navíc jsme pro něj nemuseli nikam jezdit a objíždět několik obchodů. To já úplně nesnáším, takže jsem byl rád, že jsme všechno sehnali z domu přes internet.

Renikled

Kam se podívat po novém kvalitním nábytku do domu? Něco zajímavého a pěkného? Vyplatí se objednávat vůbec nábytek z e-shopu?

Petrovskalui

Za mě určitě, protože člověk má tak najednou mega výběr a nemusí kvůli tomu někam chodit nebo složitě jezdit. A tak vám to navíc po objednání přijde pěkně domů a nic neřešíte. My máme nábytek od designoutlet.cz a jsme spokojení.