Avatar uživatele
Kajdamajda

Jaký make-up je podle vás nejlepší zakrývač?který nejvíc funguje?

Zajímavá 0 před 3153 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
Vetinari

Nejlepší zakrývač bych řekla, že je Dermacol make-up cover. Jedná se spíše o korektor, ale nechá se použít i jako make-up. Údajně jsou také dobré ty pravé BB krémy, např. Lioele Triple the Solution .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Absolutně nejvíce krycí make-up má Kryolan. Používá se i pro filmové účely a navíc vydrží opravdu velkou fyzickou zátěž - používají ho i profi tanečníci, baletky nebo akvabely.
http://www.kryolan.com/…
Na skoro stejné úrovni je Coverderm - ten je navíc vhodný pro citlivou pokožku.
http://pei-klub-pro-zeny.webno de.cz/…
Doporučit ti mohu i La Roche - Posay - pro extra citlivou i alergickou pleť, prodává se pouze v lékárnách.
http://eshop.pharmawell.cz/…
Max Factor (zejména jejich Panstik)
http://www.femina.cz/…
a zmiňovaný Dermacol (make-up cover) - ten je cenově velmi dostupný a fakt výborně kryje.
http://www.dermacol.cz/…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
with.love

já se spoléhám spíš na více druhů zakrývání. takže místo hydratačního krému můžeš dát rovnou nějaký BB (třeba Garnier), pak můžeš použít tuhý koretor, a až po tom make-up . když je méně tekutý tak kryje víc, ale hůř se nanáší. proto možeš z tech tekutějších použít třeba match Perfection od Rimelu a dát prostě 2 nebo víc vrstev. z těch tužších ti taky mohu doporučit Rimel - Stay Mate. přes make-up určitě nezapomeň dát tekutý korektor, mám velmi dobré zkušenosti s Garnier Pure Activ, zároveň je pro problematickou pleť (je to roll-on). no a nakonec to pořádně zafixuj pudrem.
ale pokud chceš mít rychle odbytou práci, prý jsou na to nejlepší japonské BB, ale nejou na trhu, musíš to asi objednat. lepší je ale dát si s pdkladem práci, protože pak i vydrží :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LuGu

Pokáždé když se někdo ptá na druh make-upu, dostane odpovědi v podobě různých značek. Přitom podstatnější je zda se umíte líčit. Zda se líčíte správně. Můžete mít make-upy za tisíce, ale když ho neumíte použít bývá výsledek stejný jak od make-upu za 50 korun. Více o správném líčení zde
http://www.mini-kurzy.cz/…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucianna

rimmel stay matte, nemá být sice krycí ale mé pupínky a pigmentové skvrny po akné zakrývá neuvěřitelně dobře. Je také lehký a nevytváří masku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HanaJo

Výborný je od Vichy. Z drogerek jsem make upy už vzdala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
danuse1

Který od Vichy? A zkoušela jsi i korektor k tomu?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mariii

Moc díky za všechny tipy co tady padly. Zaujaly mne ty BB krémy, hodně se o nich už několik let mluví, ale ještě nemám vyzkoušeno. No a dneska jsem narazila na hodně zajímavou věc, a to je aplikace BB krému permanentně. Mělo by to prý vydržet rok. Tady https://ar-aesthetics.cz/… jsem o tom našla info. Máte někdo osobní zkušenost prosím?

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl