Kralovass

Neznáte nějaký krycí make-up na tetovani?

Dobry den, chci se zeptat zda z vás (spis okruh žen) neznáte nějaký make-up který dobře kreje tetování, jedu o prázdninách k moři s prarodiči a netuší ze mám tetování a moc se jim to nelibi, nechci je kvůli tomu nějak vytocit
Hloupé poznámky si nechte, na tetování už věk mám, dekuji

Odpovědi
elkon

Nejde o věk, ale o rozum.

Malvína

Přikládám odkaz s profi make-upem. Ale je dražší. Za sebe bych se vůbec nebála sáhnout po make-upu z drogerie Dermacol cover. Je extrémně krycí. Není tedy uváděn jako voděodolný, nicméně je dost hutný a něco určitě vydrží.

Zdroj: https://obchod­.ronnie.cz/s-6760-jan-tana-hi-def-makeup-tattoo-cover.html?gclid=­CjwKCAjwvuzkBRA­hEiwA9E3FUhjvHs-pNw5TbVX5_OVIv5PcaM7NL0­dQBzBBTOt67pxTlRyr8be2QR­oCQCsQAvD_BwE

Kryšpín

Natřít Balakrylem, neb Soktaresem, příp. opálit letlampou