hard work

Jaký je Váš vztah k internetu a internetovému prostředí obecně?

Můj názor: Přijde mi, že na internetu se pohybují často „divní“ lidé, kteří nejsou v životě schopní nějak smysluplně fungovat. Tím narážím například na facebook, seznamky atd. jelikož „člověk na úrovni“ se dokáže seznamovat a komunikovat s lidmi v reálném světě a nepotřebuje k tomu internet, chat a sociální sítě. Když vezmu třeba YouTube jako obecně populární, hodně videí jsou blbosti, kde se cílí na sledovanost, čímž se dostávám k tomu, že na internetu se dnes už běžně vydělávají i větší peníze, skrze reklamy nebo třeba investice. U investic to údajně (co jsem slyšel, nemám vlastní zkušenost) funguje velice efektivně, ale vyšší částky lze většinou získat až za delší řádku let, řekněme třeba 20–40 let. Taky mi přijde, že internet a sociální sítě jsou místem, kde se hodně lidí vyloženě chlubí něčím, pod záminkou např. inspirace a motivace. Ti méně úspěšní to rádi návykově sledují a doufají, že budou jako oni. V neposlední řadě bez internetu dnes už člověk nedá ani ránu. On-line platby, e-shopy, cestování, otevírací doby, obecně vyžití a nakonec je třeba mít nějaké kontakty někde jako na WhatsApp, Skype apod. pokud člověk nechce psát pořád SMS nebo volat.

Odpovědi
zjentek

A kurwa, tupý troll Vojta71, aevul a pod. je z5!!! A přivlastnil si profil jinak slušného uživatele. Tak to mně posmol holý záda.

paul1

Celkem dobrý, slouží mi. A pochybné maily a videa , pokud to při přehrávání zjistím,
okamžitě mažu.

Rokio

Jsem na internetu závislý. Bez něj si nedokážu představit život.

elkon

Kladný.

ecpedicelove

Já jsem na internetu jen kvůli škole a tomto webu, jinak sociální sítě nebo tak nepoužívám

hard work

zjentek: Nikoliv, pouze něco vymýšlíš. Asi to chápu tak, že se ti můj názor nelíbí, ale je vtipné označit jednoho člověka jako tupého trolla a zároveň jako slušného uživatele.

Radši napiš, jaký máš vztah k internetu a internetovému prostředí obecně, ať se něco dozvím. Díky