martinek10

Jaký je váš oblíbený horror?

Nejlepší odpověď
tom004

Horory nemusím,ale když už,tak české pohádky. Těm říkám horory,vždy s nějakým poučením.

Další odpovědi
greycell

wrong turn

SajmonModer

Proroctví z temnot.

bobánek

Na horor se dívám každý den v 19:30 na tv nova.Mán rád klasické horory z osmdesátých let jako jsou Lesní duch,démoni nebo Drákula.

kajda

podívejte se na horor zmeškaný hovor je to hrozný sice jsem vyděla jenom začátek ale je to hruza

zbynekplzen

Svého času „Pátek třináctého“ to jsem se dokonce i leknul 🙂

dagry

Tak, protože já horor prožívám každý den, hlavně na ranní směně, tak já za sebe říkám HORORY NEBRAT !! Já jdu radši se psem do přírody.