novvem

Jaký je váš nejoblíbenější pořad?

Nejlepší odpověď
dubraro

Jiná možnost

Můj nejoblíbenější pořad je televizor vypnutý nebo žádný.

Další odpovědi
Emefej

Jiná možnost

Kepler

Jiná možnost

REKLAMY! Ne, dělám si srandu. Radši mám ty přestávky mezi nimi, a sice vyplněné pořady dokumentárními (dějiny, války, technické disciplíny, vesmír atd.) To statní, s výjimkou zpravodajství považuju za nekoukatelný balast.

Drap

Jiná možnost

Nemám vyloženě oblíbený. Dívám se rád na dokumenty,zají­mavosti ze světa, někdy detektivky.

ivzez

Jiná možnost

Žádný, nemám ani televizor.

Lamalam

Jiná možnost

Kryšpín

Jiná možnost

Politické slibvšechno pohádky před volbami, to je žůžo

Tw!st

Jiná možnost

Breaking Bad, škoda že to skončilo

Mc Merkurion

Jiná možnost

… dívám se na cokoli, co se mi líbí, nedá se to takto vyhranit …

DusanOrlik

Zábavná soutěž

HiPe

Sitcom

Nejvíce sleduji sitcomy (Sex ve městě, Průměrňákovi, Dva a půl chlapa, Simpsonovi, Tři kluci a nemluvně, Pravidla zasnoubení…) a nevadí mi ani detektivky (nedám dopustit na To je vražda, napsala)

gecco

Program pro ženy…
Když už to musí bejt…
😉

Kepler

Tys mi byl od počátku divnej 🙂