ibišek

Jaký je Váš názor.Žena 38let, 2. těhotenství ano či ne ??

Nejlepší odpověď
rynek878

Asi bych si dal jednu podmínku a to,aby jsme na to byli dva,jinak nevidím žádný jiný problém.

Další odpovědi
panenka

Já si myslím že pokud se na to žena cítí tak proč ne?moje Tetě je 41 a letos v Dubnu porodila krásnou zdravou holčičku.

Toruk

Proč ne?? 38– to je střed života, ne stáří (shodou okolností i můj věk 🙂

iceT

a proc ne,kdyz se zena citi?sestra rodila letos poprve a je ji 33.jiste,uz je to celkove rizikovejsi,ele pri dnesnich lekarskxch postupech a peci…a ve svete jsou i mnohem starsi rodicky.

Jahoda

Pokud žena cítí, že býti matkou v tomto věku by jí vyhovovalo, tak smělě kupředu! Myslím, že toto není vysoký věk na dítě. Takže klidně 😉

anonym

ja sice uz mam dve deti z toho jedno dospele akle klidne bych si jeste dala rict a mozna.........

BEAES

Myslím si, že úplně v pohodě ho může mít a dokonce by s ním i omládla!

Michal

To záleží na té ženě.A proč ne?