Phereniké

Jaký je Váš názor? (kauza otrávených v Egyptě)

Hodně sleduji vyšetřování záhadné smrti otrávené Moniky a Klárky Kramných. Vím, že bez pořádných důkazů nemůžeme dělat žádné předčasné závěry. Nechci vůbec nikoho předem obviňovat. Spíše mě trochu zaráží chování pana Petra K. – jeho projevy v televizi, ochota odpovídat lidem na internetu, očividné lhaní o tom, co přes den dělá (sám Petr K. řekl, že je 24 hodin na pokoji, zatímco v recepční tvrdí, že je přes den na pláži), nezavolal žádného doktora, když viděl, že je dceři a manželce špatně. Chtěla bych se zeptat na Váš názor, pokud to taky sledujete. Co si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
Drap

Názor nikoho z nás neni důležitý. Důležité je co prokáže vyšetřování. Všechny zprávy v médiích je třeba také brát s rezervou.

Další odpovědi
zzzzz

Já si myslím, že je nezabil. Kdyby měl se ženou problémy, tak jak tvrdí média, tak by zabil jen ji. Nevěřím, že by si otec zabil dceru. A pokud by je chtěl zabít, tak je spousta lehčích možností. By musel být blázen aby do Egypta pašoval jed, a riskoval s ním projít přes letištní kontrolu. Stačilo by mu aby je vyvezl někde mimo letovisko a nechal na chvíli o samotě. Ti místní domorodci by se rychle postarali, aby dvě hezké blondýnky zmizely. Proč by je zabíjel tam, když mu tam hrozí trest smrti??? Opravdu nevěřím, že je zabil a médiím nevěřím vůbec, jen lžou a osočují kohokoliv, hlavně ať je sledovanost a prachy z reklamy.

Orange

Neřeším a je mi to volné. Akorát jsem si vzpomněl na zákon jednoho skandinávského policisty – „vždy je to manžel“.

mosoj

Jako v Blesku (vlastně cituješ Blesk !!! Říkáš že nechceš dělat závěry a vzápětí je děláš. Říká ti něco presumpce viny a neviny.
Neříkám že se to stane, ale pokud mu vinu neprokáží, vsadím se, že zažaluje Blesk a vyhraje.

Jsemtady

Osobne Egyptanum neverim ani za mak, kdyz jeden vidi co se tam deje, tak stacilo udelat par blbejch vtipu na Allaha a meli to spocitane.
Mno nejak neverim ze by nekdo zabil zenu a uz vubec ne dite.
Jedine snad ze by mu rekla ze ho opousti a ze dite neni jeho, ale i tak si to jako zdravej clovek neumim predstavit, musel by to bejt labil a v tom se nevyznam.
Kazdopadne pokud se zjisti ze je psychicky zdravej, tak tomu neverim. V soucasne chvili bych ale do Egypta urco nejel.

Andre5000

Na trestné činy by se podle mého názoru žádný názor dělat něměl. Důležité je, co vyšetřovací orgán (v tomto případě egyptská policie) vypátrá a jaké pro své tvrzení (případné obvinění) získá důkazy. Každopádně je tento případ velice podivný a jsem zvědav, co egyptská policie vypátrá a koho obviní.

marci1

Vzhledem k tomu, že od počátku to nevyšetřovala Policie české republiky, která má „mord partu“, jež objasní 90% vražd, bude asi velmi těžké tento případ vyřešit. ☹