RQLM

Jaký je rozdíl mezi gely na holení? Který a proč?

Obecně mi gely na holení vyhovují lépe než pěna, ale podle čeho vybírat? na trhu je několik výrobců, ale nevím, čím se jejich produkty liší, a já tak nevím, podle čeho vybírat. Poradíte? (Nejlépe konkrétní výrobek a proč). Děkuju.
Doplňuji:
myslel jsem třeba, jestli je potřeba některého používat více než jiného, některý netvoří hustou pěnu, … atp 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

Jsem přesvědčen, že to vyjde na stejno. Liší ce cenou, investicemi do reklamy, někdy i vůní. Myslím si ale že závařných rozdílů neni. Každému taky může vyhovovat něco jiného. Musíš vyzkoušet.

Další odpovědi
ReHu

Určitě v nich rozdíl je.
Asi je nejlepší je po jednom vyzkoušet a pak si vybrat. Každému vyhovuje jiné složení či konzistence.
Můj mužský používá už několik let Hymm a je maximálně spokojený. Říká, že je příjemný, stačí ho dát málo a má po holení dobrý pocit. Nic ho nesvědí neškrábe a pokožka je jemná 🙂.
I když už se mnou nebydlí, používá tento stále. Je to sice pěna, ale řžíká, že je lepší než ty gely, co dříve kupoval 🙂.