Rokio

Jaký je podle vás ideál krásy u něžného pohlaví?

Pokud jde o celkový vzhled, tak mám rád štíhlé, ale zdravě vypadající tělo. Líbí se mi prsa trojky, malý zadek, dlouhé a štíhlé nohy a větší chodidla.

Dále zbožňuji na ženách šaty nebo sukni a lodičky na jehlovém podpatku. Dobré je, pokud je jejich obličej namalován střízlivě a preferuji černé nebo blonďaté vlasy.

Odpovědi
Gus_Fring

Ty brďo, tak jako se u tohoto dotazu rozepíšu, jsem se ještě nikdy nerozepsal. :DD

Takže je určitě důležitá i krása jiná než jen pouze ta fyzická. Důležitá je chytrost a všeobecný přehled. A taky, aby měla zájem být aktivní. A spousta dalších věcí. Ale tady se asi hlavně myslí ta fyzická atraktivita.

Výška ideálně tak alespoň cca 160 cm, ale pod 175 cm. Nelíbí se mi, když je moc vysoká. Navíc chci být výrazně větší. Barvou vlasů se mi líbí brunetky i blondýny. Asi nejhezčí jsou takové ty světlě hnědé. Černé ani zrzavé ne. Hezká barva očí je hnědá nebo sytě zelená. Nemám rád šedé, šedomodré anebo takové ty slabě zelené a modré. Sytě modrá je taky hezká. A dost je pro mě důležité, aby se mi líbila její tvář a byla v obličeji hezká. Prsa se mi líbí velká, taky alespoň dvojky nebo trojky. A zadek větší. Neříkám, že by se mi líbilo, kdyby byla tlustá. Ale hubená se mi taky nelíbí. :)) :DD

Nemám rád, když se nějak hodně maluje. Nejjezčí by měla být bez make-upu atd.
Hezká by byla v šatech či normálním tričku s džíny. Ale nejhezčí nahá… :DD

Filip84

Žádný: buďto se mi ženská líbí, nebo nelíbí. Tečka.

Jestli má trojky kozy, nebo je „reklama na plochou dráhu“, jestli má zadek „jako štýrská kobyla“, nebo něco podobného, není relevantní.

On taky fysický vzhled je jen část osobnosti, který s ní vždy nějak korreluje.