dust8

Jaký je nejjednoduší způsob jak dostat obsah VHS kazety na DVD?

Nejlepší odpověď
Hlada

Z videopřehrávače do rekordéru přes SCART nebo RGB.

Další odpovědi
ElonMusk

Zanést je do FotoLabu. Domácím převodem razantně snížíte kvalitu videa. A zařízení na kvalitní převod videa by vás vyšlo na desetitisíce.

aliendrone

Nejjednodušší? Asi opravdu zanést do firmy a nechat to udělat je. Komerční rekordéry při kopírování uměle VELICE zhoršovaly kvalitu původního záznamu (coby ochrana proti kopírování originálních kazet/DVD placek, měly na to implementován speciální čip), přesně jak píše ElonMusk. A já trouba tenkrát nadával na výrobce kazet (co to dělají za shity), když jsem pirátil kazetu z půjčovny. ;) :)

Pepa25

Combo rekordér DVD a VHS

elkon

Z VHS přehrávače, pomocí DVD rekordéru a PC. Kvalita záleží na původní nahrávce. Převodem se to nezlepší.