peterd108

Jaký je aktuální kurz USD na bleskpenezence?

Když si tuto kartu dobiju v czk a chci nakupat v zahranicnich eshopech, prevede se automaticky czk do usd? A jaký je aktualni kurz blesk penezenky v USD, nasel jsem jen euro

Odpovědi
cochee

Já o té Bleskpeněžence vím jen, že existuje, proto si v první řadě sám zjisti u vydavatele karty, jestli má tato karta povolené e-commerce – platby na internetu. Pokud nemá + nedá se to povolit, tak s ní stejně na éšopu nezaplatíš a to ani na českém. A myslím, že takovou kartu nevezme ani PayPal, už proto, že je anonymní (nemýlím-li se) = není vydaná na jméno.