IvkaH

Který gril je lepší? Plynový, nebo elektrický?

Nejlepší odpověď
Čecho_slovák

Tak u mne je nejlepší elektrický, který používám doma, a na zahradě to je gril na dřevěné uhlí. Plynový mají děti, ale nechutná mi z něj maso. Vysušené, bez chuti.

Další odpovědi
elkon

Preferuji gril na dřevěné uhlí, v nouzi elektrický. Plynový ne.

Kepler

Když tak na dřevěném uhlí. Maso by mělo vonět po kouři a ne smrdět po zemním plynu z Ruska a elektřině z ČEZ.

zjentek

Ani jeden z uvedených není lepší. Jeden horší než druhý!

Emulicek03

Za mna jednoznačně elektický :) Je to podle mě mnohem lepší a praktičtější, než plynový. My jsme si domů před asi cca 5 měsíci objednávali odsud https://www.e­lectronic-star.cz/Domac­nost/Male-kuchynske-spotrebice/Elek­tricke-grily/ a jsme s tím maximálně spokojeni :) Osobne máme ten Chateaubriand Nuovo a nevíme si ho vynachválit.

Jakub Tlapal

Stejnou otázku si pokládám poslední týden a pořád se nemůžu rozhodnout. Slíbil jsem manželce, že do jara vybreru gril, ale nemůžu se pohnout z místa. Koukal jsem na https://www.a­venberg.cz/k93-grilovani a v něčem mi přijdou lepší plynové, v něčem zase elektrické, ale jak to rozseknout? Potřeboval bych nějaké osobní zkušenosti. Všichni mají jen grily na dřevěné uhlí a ten já už nechci.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Čecho_slovák

Keplere, jaká odér má elektřina, potažmo z ČEZ. Něco jako merkaptan?

Kepler

5ečeno jen symbolicky. Ale šáhni si prstem na fázi ze zásuvky a něco ucítíš 🙂