lilalola69

Jaký foťák byste doporučili začínajícímu fotografovi, který chce fotit jen pro zábavu?

Chtěla bych se začít věnovat více focení- myslim tím jako koníček. Uvažuji o nějakém fotografickém kurzu, ale nevím, jaký fotoaparát by byl pro mě vhodný. Fotit bych chtěla hlavně v zahraničí při cestování. Za doporučení předem děkuji

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Jakýkoli. Časem zjistíš, co pro svůj záměr potřebuješ.

Další odpovědi
gecco

Osobně bych ti před tím, než si koupíš foťák, doporučil právě nějaký kurz (nebo aspoň přečtení nějaké knihy; případně se zkus začíst sem – http://www.di­gineff.cz/sek­ce/fotografuje­me ) – protože parametr „chci fotit hlavně v zahraničí“ opravdu není pro výběr foťáku nijak podstatný…
😉

Kelt

Fotografování je umění. Výběr fotoaparátů je v široké cenové relaci. Fotit se dá i mobilem nebo digitální zrcadlovkou. Fotky lze ukládat na PC. Samozřejmě záleží na tom, co chcete fotit – krajiny, přírodu, sport apod., jaké máte ambice a kolik jste ochotni do toho investovat. Doporučuji poradit se s prodavačem v obchodě.

Lamalam

Pro inspiraci si přečti třeba tenhle článek: http://www.fo­toguru.cz/nej­lepsi-fotoaparaty/