ahold

Jaký čas vyhradila Česká pošta pro seniory?

V kolik hodin si mohou senioři vyřídit na poště nutné záležitosti.

Nejlepší odpověď
Alesh

Od 7.00 / 8.00 hod do 9.00 hod (dle otevírací doby) jsou na poštách obsluhováni pouze klienti nad 65 let nebo držitelé průkazu ZTP – P starších 50 let včetně jejich doprovodu a osoby pracující v pečovatelských službách.

Zdroj: https://www.ces­kaposta.cz/ome­zeni-vnitrostatnich-sluzeb

Další odpovědi
Edison

Kdykoli, když má otevřeno. Nikdo seniory neomezil a neomezuje.

ahold

Prodejny potravin také mohou navštívit senioři kdykoli, přesto mají vyhrazený čas k nákupu, kdy by tam neměli být ostatní zákazníci.
Už je to srozumitelnější?

Edison

já tomu naprosto rozumím. Moje otázka je přesto platná. Senioři mohou přijít na počtu kdykoli, když má počta otevřeno. Co je na tom k nepochopení?

Alesh

vyhradit neznamená omezit, takže neplácej nesmysly v honbě za body pro vlastní ego 🙂

ahold

Přesně jsi to vystihl-Edisonova honba za body.

Edison

Jaký body? Co to tu meleš? Na otázku, kdy si mohou jít něco vyřídit pořád platí, že KDYKOLI… Na tom nic nezměníš. Takže nesmysly plácáš TY, jako už tolikrát.

Alesh

Jantare, otázka zní „Jaký čas vyhradila Česká pošta pro seniory?“. Co na tom nechápeš, plácale?

ahold

https://www.id­nes.cz/ekonomi­ka/domaci/pos­ta-distribuce-rousky-zdarma.A200318_140­442_ekonomika_bur

ahold

O.K. 😁