Avatar uživatele
bolak

Jaktože se zvířata v kleci nezblázněj?

Já bejt třeba králík a bejt zavřenej 10 let v kleci tři králíci krát dva králíci, tak bych se zbláznil. Mlátil bych hlavou vo klec nebo takněco, ale králík tohle neudělá, jak je to možný?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? manon, johana 56, barnajka, Tom20, Damiana, briketka10, Kamionacka09 před 4256 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

Viděl jsem,jak má tygr v kleci vyšlapané své stopy v betonu,ledního mědvěda,jak se hodiny kýval ze strany na stranu, jeho parťák zase plaval v bazénu tam,a zase zpátky-pořád dokola.......

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Když se narodíš v kleci, tak ti připadá jako celý svět.
Králík v kleci vydrží necelý rok.
Doplňuji:
manon
Zvíře se nikdy nesmíří, ale většina neumí spáchat sebevraždu. Pud sebezáchovy je silný. Nicméně, některá v kleci zemřou stresem, jiná na zranění která si způsobila o klec. další pro nedostatek pohybu.

Upravil/a: venkovan

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

To by ses divil jak vyvádějí. Někdy bych zrušil ty lidi, NE ZVIŘATA, ale LIDI. Když vidím na Animal Planet, Nat Geo Wild, Discovery ty dokumenty i s použitím skryté kamery tak se těm zvířatům nedivím.
Nejsem ochránce zvířat, ani zelený, ale někdy i pro mne je to neúnosné co vidím. A že jsem viděl co by hasič dost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

však taky že jo :), jsou agresivnější a dost často dříve umírají… U svých myšáků máme smluveny tzv. vycházky, které jsou podmíněny jednodenní hladovkou 😁 Není radno pouštět nažranou myš volně 😁, ale moc hladovou také ne :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bahroona

Ale zblázní se. Neznám králíka, co by žil 10 let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Je to tichý blázen.
Doplňuji:
I zvířeti nakonec dojde, že nic nezmůže a smíří se s tím stavem – člověk ve vězení by to nakonec udělal taky. A stejně jako člověk, si na tom mini prostoru třeba nakonec najde přijatelný způsob žití – nebo taky ne – asi to bude závislé od individuálních vlastností…

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
manon

venkovan: Teda nejsem zvířecí psycholog a jejich řeč taky neumím, ale pokud jsem řekla smíří nebo taky ne a že to záleží na individuálních vlastnostech, vyjádřila jsem tim dost širokou škálu. Každopádně třeba ptáci, kteří se octli v kleci třeba po zranění, si sice asi nelibují, ale viděla jsem je vegetit. Nebo srnku. Třeba i kdyby sebevraždu spáchat uměli, neudělali by to. Co já vím? Taky je asi klec a klec – nepředstavovala jsem si klec, ve které není k hnutí.

před 4255 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Snášejí nám vajíčka šílené slepice? I poté, co se nařídilo zvětšení klecí, jsou ty klece jen tak velké, že si v nich můžou protáhnout křídla, ne? To musí být děs.

před 4255 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek