bolak

Jaktože je vyhledávání googlem tak rychlý?

Celej svět za 78 miliseknud, to je snad rychlejší jak willy fog >>> http://images3­.wikia.nocooki­e.net/__cb201­01228185637/i­deas/images/5/54/Wi­lly-Fog.jpg

Odpovědi
Fyzik

Google internet neprohledává. Google automaticky vyhledává nově vytvořené nebo upravené weby a text a jistý multimediální obsah v těchto webech ukládá do SVÉ databáze. Složitě si stanovuje relevanci stránek mezi sebou, relevanci prvků na jedné stránce, prostě si prolistuje internetové stránky a popřemýšlí o nich (to vše automaticky).

Když pak člověk zadá text do vyhledávače, výkonné počítače společnosti Google jen mrknou do svých disků a vyhodí odkaz.