AmazedWolf

Jakto, že mě na Win 7 nepřišla aktualizace na Win 10?

Někde jsem četl, že na Win 7 a 8 po uvedení přijde update na Win 10 na rok zdarma. Jakto, že mě ta aktualizace ještě nepřišla? Kamarádovi už přišla. Mám Windows 7 Professional.

Nejlepší odpověď
tyrox

Máš legální kopii windowsu a máš stabilní připojení k internetu? Taky myslím ,že je důležité mít zapnuté windows update. Jestli všechno splňuješ, zkus kontaktovat support microsoftu.

Další odpovědi
Vlosa_xD

Nejspíš nemáš legální Windows, popřípadě stálejší připojení k internetu..

led

Pokiaľ máte legálne windows 7, mala by sa na panely úloh vpravo objaviť značka štyri okná vo štvorci (znak windows), kliknutím na túto ikonu si zarezervujete aktualizáciu na windows 10. Aktualizácia bude pre verejnosť uvolnená 29.června 2015
ani kamarátovi ešte aktualizácia nemohla prísť, pokiaľ nie je registrovaný testovač. Ostrú verzia majú zatiaľ len vybratí užívatelia, ktorý túto verziu testujú.