smokingman

Jakou/kterou značku elektronických cigaret používáte?

Já osobně Ijust start+ od Eleaf.

Odpovědi
Smackdown

Nekouřím, doporučuji hledat léčbu, je to lopata do hrobu.

Kepler

Teď už žádnou. Kdysi jsem to zkusil a zboží do 14 dnů vrátil. Je to šidítko o ničem.

Drap

Žádnou, jsou to velmi mizerné náhražky.

aliendrone

Kdysi jsem začínal s eGo-Téčkem (asi Joyetech) od Ježíška (z dnešního úhlu pohledu to byla hrůza). Pak jsem koupil lepší baterku atd. atd. Dnes mám prostě takovou selfmade skládačku asi jako většina „elektrikářů“ (vyjma začátečníků, ty ovšem často odradí jednak tristní vlastnosti nabízených základních modelů, druhak nezkušenost ohledně liquidů – každému prostě vyhovuje něco jiného). :)

Arne1

žádnou

Tw!st

Momentálně Smok X-Cube ultra s atomizérem Geek Vape Ammit na single coil. Zalíbil se mi mod Tesla nano steampunk 120w tak přemýšlím o koupi.