Evasky

Jakou velikost vodítka a postroje koupit pro morče?

Podle čeho kupovat?Musí být přímo pro morče?Atd…

Nejlepší odpověď
Berušinka

No, když už si pořizuji postroj na morče, tak by to mělo být přímo na to morče.
Je otázka – jestli ho to bude venku v postroji bavit.

Další odpovědi
aloevera5

Zajdi si do zverimexu, tam ti poradí přesně.

Janča169

Mělo by být pro morče já budu kupovat postroj a vodítko pro králíka a budu ho mít přesně na králíka a podle toho jak je morče veliké zajdi s ním do zverimexu, tam ti ukáží velikosti

samicek333

Mělo by být na morče, u nás ve zverimexu je jen jedna univerzální velikost, která našemu morčeti padne, vodítko bývá dlouhé metr, občas metr a půl