dust8

Jakou teplotu byste chtěli mít nejčastěji v domě či bytě?

A máte jí? ;)

Nejlepší odpověď
Kepler

Pro mně je ideální 23 st. Bohužel tak je jenom v zimě, i když netopím a ještě větrám ventilačkou. V létě mívám až 30 st. Je to pro mně záhadou, protože slunko mi svítí do pokoje až tak od 16 hodin.

Další odpovědi
Malvína

25 stupňů ideál.

Schluker

22 stupňů Celsia je pro mě ideální. Málokdy mám doma jinou teplotu. Občas v létě, když jsou extrémní vedra, tak teplota stoupne i výš.