mallone

Jakou stranou se dává folie na čelní sklo auta proti mrazu?

Střibrným ven nebo dovnitř?

Odpovědi
Elk

Stříbrným nahoru a ne nasklo.

MILAN - USACARS.cz

NEZNÁM FOLII – /NAVÍC JSTE ANI NEUVEDL JAKOU/ – ALE NEJLEPŠÍ NA TOTO JE EPE – IZOLAČNÍ DESKA / = MIRALON, TUBEX … /

IZOLAČNÍ deska MIRELON – PROTI ZAMRZNUTÍ PŘED. SKLA NA JAKÉMKOLIV AUTĚ – ROZMĚR 95×48×1cm /JE VHODNÝ NA VĚTŠINU OSOBNÍCH VOZŮ A DODÁVEK/ :

http://www.usa­cars.eshop-zdarma.cz/index­.php?s=produc­t&id=36

/ NEBO KARIMATKA /