Dane

Jakou pohádku na CD byste koupili dětem pod stromeček? (k poslechu)

Nejlepší odpověď
gecco

Žádnou…
Měl-li bych děti v ´pohádkovém věku´, koupil bych jim pohádkovou knihu…
😉

Další odpovědi
anonym

Honzíková cesta, Ferda mravenec, o Letadélku káněti, Malý Bobeš a další…, které měly nějaký smysl! Ty americké braky bych vyhodil… do někam!

ahold

Jak napsal gecco. Knížku. A pokud by to mělo být přímo CD, tak bych volila naše krásné pohádky: O krtečkovi, Pohádky z mechu a kapradí, O rákosníčkovi. Záleží i na věku dětí. Pro trošičku větší třeba Rumcajse, Maxipsa Fíka, Macha a Šebestovou. Všechny jsou krásné a vlídné.
Ty americké jsou většinou rozeřvané a agresivní. Nebo naopak přeslazené.

Lurius

Máte na mysli film na DVD nebo mluvené slovo na CD?

To záleží na tom kolik mu je a co se mu líbí, např. jestli má rádo hrané nebo zatím pouze animované pohádky (jako můj brácha).

Pohádek teď o svátcích bude mít tuny, radši bych koupil tu knihu ;)

MrnousakCZE

Jak vycvičit draka

Drap

Žádnou. Kupuji pouze knihy.

ReHu

Jak velkým, starým dětem?
Těžko radit, když nevím, kolik let dětem je.
Pokud dětem čtete, víte, co so se jim líbí.

ivzez

Také bych dala přednost knize.

anonym

Mimoni.
Víme,že jsou nevidomí,ale to jste měla napsat do otázky,takhle se pak těžko odpovídá,nenapsala jste ani věk,tak to doplnte.

Dane

Hm a nenapadlo Vás třeba, že jsou mezi náma i nevidomí?

Klaproth

Přiznám se, že mě to nenapadlo. Ale to je tak zásadní informace, že měla být společně s věkem dětí uvedena přímo v otázce.

Dane

Přesněji než jsem se vyjádřila to neumím.