majki636

Jakou máte zkušenost s elektrem Okay?

Odpovědi
nyjono

Za mně byli drahý. I výrobky v akci byly dražší než v jiným obchodě.
Ale mohli změnit strategii.

Bob2

Nakupoval jsem tam jednou na prodejně televizi a jednou přes eshop pračku a vše proběhlo tak jak mělo, byl jsem spokojený s oběma nákupy. 🙂

Kajolka

Já jsem to měla stejně, jako holky. Vybrala jsem, objednala, zaplatila, zboží doručeno dle infa shopu.

Vercule

Já tam nakupuju často a vždycky spokojenost. Nikdy jsem neměla žádný problém.

Xenka

Zkušenost mám dobrou, zrovna jsem nakupovala minulý týden – vše ok.