Jakou máte zkušenost s drahou kosmetikou?

Jakou máte zkušenost s drahou kosmetikou? Dekorativní osmetika, krémy atd…

Odpovědi
pavlinka

já používám kosmetiku vichy která je taky docela drahá a nedala bych naní dopustit stačí 3dny nepoužít a na pleti to okamžitě poznám

macek

Já používám kosmetiku od Loréal je dobrá.Mohu doporučit kosmetiku Ryor,ta je vynikající.Je přírodní,naše výroba a cenově velice přijatelná.Vše co je drahé nemusí být vždycky dobré.Jsem spokojená s oběma.

MARTI-V

Hodnotím kvalitu,ne cenu. Tim,že má daný výrobek reklamu v tv a tím se automaticky stává „značkovým“ z něj nedělá dobrý výrobek. Dobrý výrobek si dělá reklamu sám!