Avatar uživatele
panenka

Jakou koupit značku notebooku a jak si převést soubory z PC do netebooku

Chtěla bych se zeptat budu si kupovat notebook a chtěla bych zde někoho poprosit jestli by jste mi mohli nějaké doporučit,a ještě bych potřebovala vědět jak si veškeré své dokumenty soubory které mám v počítači dát do notebooku.Vím že se to dělá přes flasku můžete mi prosím poradit jak nebo mi vyhledat postup? známí co mě to měl dělat odjel do zahraničí a chtěla bych si to udělat sama děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, rynek878 před 5098 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucimia

Já mám notebook Toshibu a jsem spokojená – mám ho už přes 2 roky.
Jinak nevím, co chcete vysvětlit. Soubory, které budete chtít dát do notebooku, na počítači zkopírujete nebo vyjmete na flešku či disk a pak to zase na notebooku vyjmete z flešky a dáte si to kam potřebujete.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
NickD

Nejdříve se rozhodněte na jakou práci jej vlastně budete potřebovat. Malý "EYE"je celkem dostačijící,i když nemá DVD mechaniku,má přednost ve váze 1,5kg a provozu na baterii 6–7 hod.
Pokud potřebujete výkoný,tak záleží na komponentech a konfiguraci.Ta­dy,ale počítejte s váhou a mnohem kratší dobou provozu na baterie.
Já vlastním výkoný ACER za nemalé peníze.Výkon je SUPER,ale velikost,váha,ba­terie, to je nevíhoda.
K přenesení dat vám doporučuji zakoupit záložní externí HDD do velikosti 320GB (max.1900,–Kč).Mají víhodu snadného připojení pomocí USB,jsou malé a přenosné.Také jejich cena je dobrá.
Pomocí USB připojení si snadno přenesete nabo zkopírujete i velké množství dat.Navíc se dnes tato zařízení dají připojit přímo na DVD či televizi a používat místo CD/DVD.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek