panenka

Jakou koupit značku notebooku a jak si převést soubory z PC do netebooku

Chtěla bych se zeptat budu si kupovat notebook a chtěla bych zde někoho poprosit jestli by jste mi mohli nějaké doporučit,a ještě bych potřebovala vědět jak si veškeré své dokumenty soubory které mám v počítači dát do notebooku.Vím že se to dělá přes flasku můžete mi prosím poradit jak nebo mi vyhledat postup? známí co mě to měl dělat odjel do zahraničí a chtěla bych si to udělat sama děkuji

Nejlepší odpověď
Lucimia

Já mám notebook Toshibu a jsem spokojená – mám ho už přes 2 roky.
Jinak nevím, co chcete vysvětlit. Soubory, které budete chtít dát do notebooku, na počítači zkopírujete nebo vyjmete na flešku či disk a pak to zase na notebooku vyjmete z flešky a dáte si to kam potřebujete.

Další odpovědi
NickD

Nejdříve se rozhodněte na jakou práci jej vlastně budete potřebovat. Malý "EYE"je celkem dostačijící,i když nemá DVD mechaniku,má přednost ve váze 1,5kg a provozu na baterii 6–7 hod.
Pokud potřebujete výkoný,tak záleží na komponentech a konfiguraci.Ta­dy,ale počítejte s váhou a mnohem kratší dobou provozu na baterie.
Já vlastním výkoný ACER za nemalé peníze.Výkon je SUPER,ale velikost,váha,ba­terie, to je nevíhoda.
K přenesení dat vám doporučuji zakoupit záložní externí HDD do velikosti 320GB (max.1900,–Kč).Mají víhodu snadného připojení pomocí USB,jsou malé a přenosné.Také jejich cena je dobrá.
Pomocí USB připojení si snadno přenesete nabo zkopírujete i velké množství dat.Navíc se dnes tato zařízení dají připojit přímo na DVD či televizi a používat místo CD/DVD.