Rokio

Jakou jste v tomto měsíci nejčastěji nosili bundu?

Nejlepší odpověď
still

jiná odpověď

Hodně střídám podle teploty a deště. Občas bundu, občas mikinu, občas svetr. Párkrát už i v tričku :)

Další odpovědi
briketka10

jiná odpověď

Jarní nepromokavou s teplou vložkou a kapucí.

gecco

jiná odpověď

Vrstvím…
Takže pokud jde o bundu, úplně nejjednodušší – nezateplenou voděodolnou větrovku.
😉

marci1

kabát

Ale i šaty s krátkým rukávem. Snad se už to sluníčko blíží. 🙂

bolak

jiná odpověď

My tady u nás, kde žiju, nosíme jenom jeden typ bundy > https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/c9­/f2/ec/c9f2ec­b5634e38a8c83e9930ac7f79­0f.jpg

Jsme tu všichni stejně oblečený, je to takový náš dres a protože často kopeme kolem sebe, jsme skoro jako fotbalovej tým – Manžestr Junaitydýt.

Jiří Bohumil

jiná odpověď

Mám univerzální. Použitelnou na podzim, zimu i na jaro. Má teplou vnitřní vložku, takže když bylo zima s vložkou, pokud se oteplilo, vložku jsem vyhodil. Jinak potom na léto mám ještě lehkou letní.

Arne1

jiná odpověď

Modrou nebo zelenou.

Pepikkofdg

zimní bunda

Drap

jiná odpověď

Podle počasí od zimní přes jarní a koženou.