BEAES

Jakou barvu podprsenky nosíte nejraději?

Pro muže-jaká se vám líbí?

Nejlepší odpověď
iceT

Jako Cullinda-nejlepe cernou

Další odpovědi
mosoj

Já nosím nejraději „ruksaky na kozaky“ nejlépe s krajkou.

mojitek

ja chodim naostro

Cullinda

Černá je nej. :) Už kvůli žmolkům z triček, které se na prádlo někdy přichytí..

standa

…tělová 🙂

Miroslavst

Já nosím růžovou, ale nikde to neříkejte-pssssst.
A líbí se mi růžová.

GM

Nejraději nosím bílou s krajkama.

Martina S.

Já nenosím žádnou protože mě připadá zbytečné na jednotky prsa nosit podprsenku. Je mě to i dost nepříjemné být stažená, ale dá se asi na to zvyknout. Když má někdo větší prsa tak mu asi nic jiného nezbývá. Mám doma dvě černé, kdybych náhodou ji musela mít, co se mě ještě nestalo, takže asi černá.

BIGFOOT

BEAES a co ty? mě se líbí černá,bílá,a télová. na krásný ženský jsou stejné nejlepší nahý prsa.BIGFOOT

anonym

Mně se líbí nejvíc černá. Ale chlapům se myslím líbí víc barevné, bůhví proč .-)

IvankaJB

nejlepší je samozdřejmě černá a taky i bílá :)

BEAES

Díky všem za odpovědi :o))
Já nosím bílou,šampáňo a černou a z barevných mám ráda růžovou.