Avatar uživatele
Rokio

Jakému/kterému sportu se budete věnovat v zimě?

Důležité je se věnovat nejenom duševnímu rozvoji, ale i rozvoji fyzickému. Sport je výborný způsob, jak zlepšit svoji fyzickou kondici. V zimě se sice nedají provozovat některé sporty, ale to není důvodem, aby se sportovci v tomto ročním období dali k hybernaci.

Moje otázka tedy zní: „Jakému sportu se budete v zimě věnovat?“

Pokud jde o mě, tak já budu přes zimu chodit na taneční kroužek (pozn: Už chodím od října na tento kroužek) a také občas budu chodit s otcem na procházky. Chůze do školy a ze školy je pro mě samozřejmostí.

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 2714 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
JájsemRaibek

http://static9­.depositphotos­.com/1009226/1212/i/950/­depositphotos_12122706-A-guy-flung-all-over.jpg

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Zejména rychlé chůzi a Pěti Tibeťanům – obojí provozuju bez ohledu na roční období (pracovně denně nachodím leckdy až 14 km). Rovněž bez ohledu na roční období se věnuju duševním sportům, zejména scrabblu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Je mnoho sportů, které se dají dělat celoročně, – třeba šachy, rybolov, poker, bridž, šipky, kuželky, bowling, kulečník…Je někdy zajímavé pozorovat, jak jsou špičkoví hráči těchto či podobných sportů „oplácaní“.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Hlavně spojím tělesné a duševní cvičení, tzn. jógu a procházky v lese. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Turistice. Pokud bude sníh tak i lyžím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Budu se věnovat lopatování, což znamená házení a převážení sněhu. Jelikož od baráku k veřejné cestě je asi 100 m a nikdo za mě cestu pro auto nevyhází, tak to musím udělat sám. Zrovna tak mám dvorek asi 100m2 tak ze dvorka odvážet na kolečku sníh, protože zjara, když začíná tát, je zde mokro a kaluže, tak chci mít dvorek suchý.
To všechno v případě velké nadílky sněhu, když nebude sníh, tak opravovat věci na jarní a letní sezonu.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… závidím JájsemRaibek – čeká mě stejný sport jako lahnyho a ještě budu chodit do zaměstnání …

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Mc Merkurion
Také jsem to tak měl, ráno okolo půl páté vstávat a vyhazovat sníh abych mohl jet do práce.Naštěstí jsem už od srpna v důchodu, tak to vyhazování počká až vstanu.

před 2714 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

hapiky: … zatímco mnozí špičkoví provozovatelé fyzických sportů mají sice vypracovanou postavu, ale v hlavě na*ráno. To bych teda byl radši oplácanej.

před 2714 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek